Kā un vai ir iespējams apskatīt pasūtāmo produkta paraugu?

Pirms produktu pasūtīšanas piedāvājam Jums izvēlēties vienu no Jums atbilstošakajiem veidiem pasūtāmo produktu paraugu apskati.

1. Paraugu apskate mūsu paraugzālē

Aicinam Jūs apmeklēt mūsu izveidoto preču paraugzāli mūsu birojā, Rīgā, Brīvības gatvē 386 K-2, kur Jums būs iespēja aplūkot vairākus tūkstošus pieprasītāko produktu paraugu un iepazīties ar sniedzamo produktu personalizācijas kvalitāti. Mūsu projektu vadītāji klātienē Jums sniegs plašu un detalizētu informāciju par katra produkta īpašibām, personalizācijas iespējām un palīdzēs Jums izvēlēties piemērotāko un efektīvāko risinājumu Jūsu mārketinga un reklāmas mērķu sasniegšanai. 

*valstī noteikto COVID-19 ierobežojumu laikā paraugu zāle publiskam apmeklējuma uz laiku ir slēgta. Paraugi apskatei tiek izsniegti iepriekš vienojoties zvanot uz mūsu biroja tālruni (+371) 23779200. 

2. Paraugu piegāde uz Jūsu adresi

Esat paredzējuši sapulci ar kolēģiem un vēlaties tajā aplūkot izvēlētos prezentmateriālu paraugus? Piedāvājam vairākus risinājumus paraugu piegādei uz klientu norādīto adresi:

1) Vienojoties par tikšanās laiku, mūsu projektu vadītājs ieradīsies Jūsu birojā vai ražotnē, kur sniegs plašu informāciju par izvēlētajiem paraugiem, to personalizācijas iespējām un palīdzēs izvēlēties Jums piemērotāko produktu.

2) Nodrošinam arī paraugu piegādi ar kurjera starpniecību visā Latvijā. Izmantojot Venipak kurjerpārvadājumu pakalpojumus, Jums tiks nosūtīti un nodoti apskatei uz termiņu līdz 5 darba dienām izvēlētie un pieejamie paraugi. Paraugu piegādes un atgriešanas izmaksas šajā gadījumā sedz klients. 

3. Paraugu apskate E-vidē

Iepriekš vienojoties par laikiem piedāvājam paraugu apskati video konferences formātā e-vidē izmantojot vienu no pieejamajiem tiešaistes konferenču rīkiem (Skype, Zoom vai Facebook mesenger). Lai pieteiktu paraugu apskati e-vidē, aicinam Jūs sūtīt pieteikumu uz mūsu e-pastu info@promoexpress.lv

Vai visi Promoexpress.lv lapā redzamie produktu paraugi ir apskatāmi klātienē?

Lai sniegtu katra klienta vēlmēm atbilstošāko un individuālāko risinājumu, kas nedublētos ar citiem Jūsu nozares pārstāvjiem, Promoexpress.lv e-katalogā esam apkopojuši vairāk kā 35'000 preču pozīciju no vadošajiem Eiropas prezentreklāmas katalogiem. Diemžēl ne visus produktus ir iespējams apskatīt klātienē un daļa produktu paraugu ir pasūtāma pēc individuāla klienta pieprasījuma no mūsu pārstāvēto ražotāju Eiropas noliktavām. 

Kā rīkoties ja produkta paraugs nav pieejams Rīgas paraugzālē?

Gadījumos, kad Jūsu izvēlētais produkts nav atrodams Rīgas noliktavā vai paraugzālē, aicinam Jūs sazināties ar mums un mēs piedāvāsim Jums viss piemērotāko parauga saņemšanas un apskates iespēju to pasūtot no pārstāvēto ražotāju Eiropas noliktavām. Individuāla paraugu pasūtīšana parasti aizņem no 24 līdz 3 darba dienām, kas ir atkarīgs no noliktavas atrašanās vietas.