Icon_years.jpg

 

Icon_stock.jpg

 

Icon_delivery.jpg

10 gadu starptautiska pieredze reklāmas suvenīru un biznesa dāvanu nozarē

 

Vairāk kā 30'000 produktu vienību e-katalogā un aktuālie noliktavu atlikumi

 

Ātra preču piegāde no vadošo Eiropas ražotāju noliktavām

Kas ir PROMOEXPRESS

Balstoties uz mūsu vairāk kā 10 gadu garo pieredzi reklāmas suvenīru un biznesa dāvanu nozarē, esam izveidojuši un piedāvājam uzņēmumiem pirmo automatizētu tiešsaistes reklāmas suvenīru un biznesa dāvanu E-katalogu Latvijā - PROMOEXPRESS.LV

 

PROMOEXPRESS.LV sniedz iespēju ik vienam uzņēmumam ietaupīt laika resursus un būt soli priekšā pārējiem reklāmas suvenīru un personāla motivācijas produktu ražošanas jautājumos. Vairs nekādas cenu piedāvājumu un personalizācijas maketu gaidīšanas. Izmantojot mūsu rīku, Jums būs iespēja tiešaistes režīmā iegūt visu interesējošo informāciju par produktiem, cenām, personalizācijas iespējām, to pieejamību noliktavā, kā arī augšupielādēt un aplūkot uzņēmuma logo vai dizainu uz katra no piedāvātajiem produktiem.

 
about-us-page.jpg

 

about-us-page-goal.jpg

Mūsu mērķis

Mūsu mērķi ir sniegt pilna spektra pakalpojumus, nodrošinot efektīvu mārketinga mērķu izpildi un reklāmas produktu ražošanu. Lai palīdzētu klientiem sasniegt uzstādītos mērķus, mēs izmantojam mūsu ilggadējo pieredzi prezentreklāmas nozarē.  Mūsu priekšrocības ir: profesionāla komanda, plašs sadarbības partneru tīkls visā Eiropā, ilggadējas zināšanas prezentreklāmas produktu klāstā, padziļināta sapratne prezentpriekšmetu ražošanas procesos, to personalizēšanas tehnoloģiju iespēju pārzināšana un patērētāju viedokļu analīze. Šīs zināšanas sniedz iespēju radīt unikālus un inovatīvus reklāmas materiālus Jūsu zīmolam, kas būs mīlēti un paliks atmiņā uz ilgu laiku.