Vai varu veikt pasūtījumu, ja nēesmu Juridiska persona vai organizācijas pārstāvis?

Promoexpress.lv platforma ir paredzēta prezentpriekšmetu un to personalizācijas apjoma pasūtījumiem, kas paredzēti organizāciju un korporatīvo klientu reklāmas un popularizēšanas nolūkam. Tomērm, ja būdama privātpersona Jūs pārstāvat kādu organizāciju, vai biedrību, Jūs varat veikt pasūtījumus un to apmaksu ar bankas pārskaitījumu kā privātpersona.

Kāpēc tiek piemērota maksa, par pasūtījumiem, kas ir zem noteiktā minimālā pasūtījuma apjoma?

Promoexpress.lv darbība un tās organizēšana un nodrošināšanai izmantojamie resursi, ir orientēta uz korporatīvo klientu apkalpošanu un preču vairumtirdzniecību. Lai apstrādātu pasūtījumus, kas ir zem noteiktā pasūtījuma apjoma, pie norādītās zemākās iespējamās apjoma cenas, tiek piemērota pasūtījuma apstrādes maksa. 

Kāpēc tiek piemērota personalizācijas sagatavošanas darbu maksa?

Lai nodrošinātu produktu rūpniecisku personalizāciju, katra klienta pasūtījuma veikšanai tiek veikta individuāla drukas iekārtas iestatīšana (klišeju izgatavošana, drukas krāsu uzpilde u.t.t.). Dotie sagatavošanas darbi ir jāveic katra pasūtījuma izpildes uzsākšanai un to izmaksas nav atkarīgas no personalizejamo produktu skaita. Tāpēc, lai sniegtu caurspīdīgu cenu veidošanas politiku saviem klientiem, sagatavošanas darbu izmaksas ir izdalītas no faktiskajām personalizācijas izmaksām. 

Kāpēc nav iespējams veikt vienas viernības personalizāciju?

Lai nodrošinātu augstu personalizācijas kvalitāt, noturību un zemas vienības izmaksas, Promoexpress.lv produktu personalizācijai izmanto industriālas rūpnieciskās klases personalizācijas iekārtas, kas nav paredzētas vienas produktu vienības personalizēšanai. 

Vai ir iespējams pasūtīt preci bez personalizācijas?

Jā, ik vienu produktu, kas atrodams mūsu mājas lapā Jūs varat pasūtīt bez personalizācijas.

Vai Jūs varat veikt personalizāciju uz manis sagādāta produkta?

Nē. Diemžēl nodrošinam vienīgi Promoexpress.lv klāstā esošo produktu personalizāciju.

Vai Jūs varat veikt personalizāciju uz manis sagādāta produkta?

Nē. Diemžēl nodrošinam vienīgi Promoexpress.lv klāstā esošo produktu personalizāciju.